Home Actualitate Ciolacu crește impozitele și taxele în mediul privat ca să aibă bani...

Ciolacu crește impozitele și taxele în mediul privat ca să aibă bani de Iphone 15 nesimțiții din instituțiile publice

DISTRIBUIŢI

„A apărut iPhone 15! Iar cei de la Autoritatea Aeronautica Civila Romana AACR abia au așteptat. 6 bucăți și-au tras la 512 GB, plus un Samsung Galaxy S23 Ultra. Oare câți angajați o avea aceasta instituție și care-o fi cel mai vechi telefon in ea?

Sa crească taxele ca mai sunt o grămadă de alte instituții cărora le arde buza după asa ceva!”, scrie pe pagina de Facebook Banii noștri.

Autoritatea Aeronautică Civilă Română e condusă de Nicolae Stoica în funcția de Director General al AACR. La numirea în funcție pe criterii politice, Stoica a anunțat că „va îmbunătăți sistemul de management și va restructura strategia AACR după un model inovativ, responsabil și eficient.”. Poftim responsabilitate!

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.